od utorka 25. 02. od 10:00.
 

Prečo vyskúšať Pizza Burger?

Prečo vyskúšať PizzaBurger?Donáška

PizzaBurger - Pizza hamm - pizza burger

 

Veľa z vás o kombinácií Pizza + burger určite počulo. Ale o čo vlastne ide? Ale najprv pekne po poriadku. V jeden piatkový večer sa nám s priateľkou nikde nechcelo ísť. Poznáte to, ste unavení po dlhom pracovnom týždni ale dali by ste si niečo. Niečo nezvyčajné ale dobré. Ideálne aby to doviezli priamo pred váš barák, nech nemáte starosť. A tak nejak sme natrafili na Pizza Hamm a vyberali sme. Dlho mi netrvalo a hneď ma upútal Chedar Double. A samozrejme, vybrali sme veľkú porciu. Fotka hore hovorí sama za seba. V tejto kombinácii sme našli tortila chips, rukolu, paradajky, slaninu, samozrejme Double porciu mäsa (cca 500g !!) plátkový syr a Chedar omáčku.Ale čo ten korpus?


 

Áno aj mňa to napadlo počas čakania na jedlo. Nikdy som to nemal ale počul som o tom. No pokiaľ neskúsiš nemôžeš hovoriť. V Bratislave je kopec burgrárni alebo podnikov, ktoré servírujú burgre od výmyslu sveta. Toto však bolo úplne niečo iné. Po približne hodine nám došla poriadna porcia jedla (cca 1100g )  Ale späť ku korpusu. Ak milujete pizzu a cesto k tomu, tak táto kombinácia vám určite bude chutiť. Je to niečo iné ako klasický burger, pointa je v tom, že okrem chuti pizzového cesta ma korpus aj zaoblenie po krajoch, takže vám mäso, omáčky a príloha neutečie (ja ale vždy nájdem spôsob ako sa ušpiniť :D ). Ak ste doteraz zvažovali či áno alebo nie, rozhodne by ste to mali skúsiť, len pozor z takéjto porcie sa najete aj traja.


Ale zabudol som na jednú vec

 

Máme skvelé domáce omáčky.  Trochu z iného súdka :)

Beef Royal Burger

 
Nakoľko pri prvej objednávke to bola naozaj obrovská porcia, pokojne aj pre troch, tak teraz som si chcel pochutnať na niečom ľahšom ale jednoznačne ochutnať domáce omáčky. Tentokrát sme si objednali Beef Royal + Americké zemiaky + steakové zemiaky. K tomu omáčky sweet chili a BBQ, ktoré si robí majiteľ priamo sám.

Beef Royal je aj lacnejší a určite aj o niečo zdravší ako Chedar Beef. No najpodstatnejšia vec pre mna bolo ochutnať tie omáčky nakoľko kvôli zatmeniu hlavy som to zabudol objednať pri prvej objednávke. U urobil som veľkú chybu. Tie omáčky sú ozaj ”bohovské”. Sweet chilli nebolo len niečo sladké s príchuťou chilli ale aj to príjemne štípalo. Ale väčšia bomba bola BBQ omáčka, ta chutila úplne inak ako ostatné, čo som kedy mal. Trošku pikantná a viac dymová.


Veľmi dobré hranolky

 
Na to, že hranolky ako aj americké zemiaky určite neboli domáce, tak to boli naozaj jedny z najlepších ”nedomácich” aké som jedol. Z tohto by si mohli brať príklad mnohé iné podniky, kde majú hlavné jedlo výborné ale ako prílohu Hranolky/zemiaky nič moc. Za toto naozaj Palec hore.

Určite by som nemal zabudnúť na polievky


Myšlienka na záver


 
Uponáhľaný život nás núti čoraz viac využívať donáškové služby rôzneho druhu, vrátane donášky jedla až k nám priamo domov. Napokon, je pohodlné nevzdať sa dobrého jedla aj vtedy, ak práve nemáme čas či chuť ísť do reštaurácie a stráviť tam celú obedovú prestávku alebo aj viac... Využívajú to najmä mladí ľudia. Napomáha tomu aj moderná technika a mobilné aplikácie, ktoré nielen urýchľujú objednávanie, ale tiež zlepšujú logistiku rozvozu priamo k vám na tanier. Prečo si nedopriať takýto kulinársky zážitok ? Treba vyskúšať určite nesklame, ale naopak príde pozitívny šok z chuti a vysokej kvality jedla a to nielen z pizzaburgrov, hranoliek a omáčok ale aj veľmi chutných polievok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pizza hamm (@pizza.hamm) on 
Idete do tohó ?

  Objednať  

 
Donáška Bratislava -
Cena donášky €