Čo je to pizza Burger?

Čo je to pizza Burger?


 

 
Ty si objednáš, my začíname piecť!
 
Vždy čerstvý a vždy voňavý Pizza korpus priamo z pece. Lahodná konzistencia chlebového cesta (rovnaké cesto, ako pri pečení klasickej pizze) a poctivá plná chuť. Pizza korpus sa pred pečením potiera bylinkovým maslom, čím každý Pizza Burger získava perfektnú originálnu chuť a vôňu. Keď je cesto upečené, Pizza Burger sa ďalej pripravuje ako klasický burger.
 

 
Čerstvá zelenina
 
V žiadnom Pizza Burgeri od Pizza Hamm nechýba čerstvá zelenina prvotriednej kvality. Zeleninu poctivo vyberáme aby bol váš Pizza Burger či iné jedlo z našej ponuky vždy chuťovo dokonalé. Čerstvá zelenina dodáva každému Pizza Burgeru tú správnu sviežosť.

 
pizza burger
Omáčky, ktoré musíš ochutnať

Čítať omáčky o omáčkach je zbytočné. Omáčky treba ochutnať! Pripravené sú podľa naších originálnych receptúr. Váš Pizza Burger bude s jednou z našich omáčok neodolateľný.
 
pizza burger
 
100 % Hovädzie mäso
 
Pizza Burger z Pizza Hamm vás dostane vo všetkých smeroch! Samozrejmosťou je 100 % hovädzie mäso, ktoré v našich burgeroch tak milujete! Poctivá príprava a plná chuť kvalitnej hovädzinky. Vybrať si môžete aj verziu s kuracím alebo bravčovým mäsom.
pizza burger
Máte na výber
 
Veľký alebo klasický
 
Pizza burger mate na výber
Jedlo, ktoré nemusíš jesť sám
 
Váš Pizza Burger od Pizza Hamm môže prísť ako poriadne COMBO! Vyskladajte si kompletku! Ku každej štvrťke si môžete objednať steakové hranolčeky alebo americké zemiaky, polievku a šalát a najete sa štyria!

 

 
Zobraziť viac
Donáška Bratislava -
Cena donášky €